Անձնակազմ

Էմին Սանթրոսյան

Դպրոցի ուսումնական աշխատանքների պատասխանատու

Ֆիզիկամաթեմատիկական գիտությունների թեկնածու, դոցենտ

Աննա Ալեքսանյան

Դպրոցի ուսումնական աշխատանքների պատասխանատու

Մանկավարժական գիտությունների թեկնածու, դոցենտ

Թամարա Բաղդասարյան

Դպրոցի լրացուցիչ կրթության պատասխանատու

Իրինա Փահլևանյան

Անգլերեն առարկայի պատասխանատու, ուսուցիչ

Գուրգեն Հովհաննիսյան

Աշխարհագրություն առարկայի պատասխանատու, ուսուցիչ

Աշխարհագրական գիտությունների թեկնածու, դոցենտ

Արթուր Ավագյան

Ինֆորմատիկա առարկայի պատասխանատու

Տեխնիկական գիտությունների թեկնածու, դոցենտ

Կարեն Ղազարյան

Կենսաբանություն առարկայի պատասխանատու, ուսուցիչ

Կենսաբանական գիտությունների թեկնածու, դոցենտ

Արշալույս Գալստյան

Հայոց լեզու և գրականություն առարկաների պատասխանատու, ուսուցիչ

Բանասիրական գիտությունների թեկնածու, դոցենտ

Լևոն Գալոյան

Մաթեմատիկա առարկայի պատասխանատու, ուսուցիչ

Ֆիզիկամաթեմատիկական գիտությունների թեկնածու

Նժդեհ Հովսեփյան

Պատմություն առարկայի պատասխանատու, ուսուցիչ

Պատմական գիտությունների թեկնածու

Թամարա Արուշանովա

Ռուսաց լեզու առարկայի պատասխանատու, ուսուցիչ

Արմեն Գալստյան

Քիմիա առարկայի պատասխանատու, ուսուցիչ

Քիմիական գիտությունների թեկնածու

Անահիտ Աբրահամյան

Դասվար

Մարգարիտա Բալաբեկյան

Դասվար

Անի Բաղդասարյան

Դասվար

Սաթենիկ Հայրապետյան

Դասվար

Թեհմինա Մարության

Դասվար

Վառվառա Մելքոնյան

Դասվար

Մերի Ներսիսյան

Դասվար

Մերի Ներսիսյան

Դասվար

Լուսինե  Հակոբյան

Աշխարհագրության  ուսուցիչ

Մարիաննա Ավագյան

Անգլերենի ուսուցիչ

Գոհար Թադևոսյան

Անգլերենի ուսուցիչ

Ռուբինա Բոստանջյան

Անգլերենի ուսուցիչ

Ալվարդ Հանեյան

Անգլերենի ուսուցիչ

Անի Ներսեսյան

Անգլերենի ուսուցիչ

Աննա Կուրղինյան

Անգլերենի ուսուցիչ

Հայկ Ավետիսյան

Երգի ուսուցիչ

Ալլա Լևոնյան

Երգի ուսուցիչ

Լիլիթ Ամիրյան

Ինֆորմատիկայի ուսուցիչ

Ելենա Պետրոսյան

Ինֆորմատիկայի ուսուցիչ

Տաթևիկ Վարդանյան

Ինֆորմատիկայի ուսուցիչ

Շուշան Վարդանյան

Ծրագրավորման ուսուցիչ

Մարինե Նիկողոսյան

Կավագործության ուսուցիչ

Լիլիթ Ֆլջյան

Կերպարվեստի ուսուցիչ

Մանկավարժական գիտությունների թեկնածու, դոցենտ

Լիլիթ Գրիգորյան

Հայոց լեզվի ուսուցիչ

Ցոլինե Դանիելյան

Հայոց լեզվի ուսուցիչ

Վառվառա Ծատուրյան

Հայոց լեզվի ուսուցիչ

Լիանա Սարգսյան

Հայոց լեզվի ուսուցիչ

Բանասիրական գիտությունների թեկնածու, դոցենտ

Լիլի Միրումյան

Հայոց լեզվի ուսուցիչ

Շավարշ Ազատյան

Հայոց եկեղեցու պատմության ուսուցիչ

Արմեն Վիրաբյան

Հայոց պատմություն, Հայրենագիտություն առարկաների ուսուցիչ

Պատմական գիտությունների թեկնածու

Աղասի Մարգարյան

Համաշխարհային պատմության ուսուցիչ

Մարինե Սարգսյան

Հասարակագիտության ուսուցիչ

Նաիրա Արշակյան 

Մաթեմատիկայի ուսուցիչ

Վարսենիկ Ներսիսյան

Մաթեմատիկայի ուսուցիչ

Ալեքսան Մխիթարյան

Մաթեմատիկայի ուսուցիչ

Անահիտ Անտոնյան

Մայրենիի ուսուցիչ

Արմենուհի Մխիթարյան

Մայրենիի ուսուցիչ

Բանասիրական գիտությունների թեկնածու, դոցենտ

Արսեն Վարդանյան

Մայրենիի ուսուցիչ

Վարդան Կամբուրյան

Նախնական զինվորական պատրաստության ուսուցիչ

Նելլի Աղինյան

Շախմատի ուսուցիչ

Գրոսմաստեր

Լուսինե Կարապետյան

Շախմատի ուսուցիչ

Լիանա Հակոբյան

Պար առարկայի ուսուցիչ

Թատերական արվեստի, կինոարվեստի դոցենտ

Հասմիկ Ղուլյան

Պար առարկայի ուսուցիչ

Արմեն Դերիկյան

Ռոբոտաշինության և ինֆորմատիկայի ուսուցիչ

Հարություն Դաշտոյան

Ռոբոտաշինության ուսուցիչ

Տեխնիկական գիտությունների թեկնածու, դոցենտ

Սեդա Այվազյան

Ռուսերենի ուսուցիչ

Վարդուհի Գևորգյան

Ռուսերենի ուսուցիչ

Մարգարիտա Դպիրյան

Ռուսերենի ուսուցիչ

Լուսինե Հարությունյան 

Ռուսերենի ուսուցիչ

Սոֆյա Օստրոգորսկայա

Ռուսերենի ուսուցիչ

Արմինե Վարդանյան

Ռուսերենի ուսուցիչ

Սոնյա Վարդանյան

Տեխնոլոգիայի ուսուցիչ

Տեխնիկական գիտությունների թեկնածու, դոցենտ

Հովսեփ Առաքելյան

Ֆիզիկայի ուսուցիչ

Ֆիզիկամաթեմատիկական գիտությունների թեկնածու

Աղասի Միքայելյան

Ֆիզիկայի ուսուցիչ

Ֆիզիկամաթեմատիկական գիտությունների թեկնածու

Մելանյա Սամվելյան

Քիմիայի ուսուցիչ

Եվա Սողոյան

Կենսաբանության ուսուցիչ

Գոհար Ավետիսյան

Ֆիզկուլտուրայի ուսուցիչ

Արմեն Քսպոյան

Ֆիզկուլտուրայի ուսուցիչ

Քրիստինե Ազարյան

Դասվարի օգնական

Անի Այվազյան

Դասվարի օգնական

Ալիտա Թուխոյան

Դասվարի օգնական

Անահիտ Հակոբյան

Դասվարի օգնական

Մարիամ Մաթևոսյան

Դասվարի օգնական

Անահիտ Մանուկյան

Դասվարի օգնական

Զարուհի Մուսաելյան

Դասվարի օգնական

Հասմիկ Սիմոնյան

Դասվարի օգնական

Լուիզա Բարսեղյան

Լաբորանտ

Անի Գրիգորյան

Լաբորանտ

Նոննա Դավթյան

Լաբորանտ

Լուսինե Ղազարյան

Մանկաբույժ

Վարդուհի Ալոյան

Դպրոցի բուժքույր  

Աննա Չարչյան

Լոգոպեդ

Մանկավարժական գիտությունների թեկնածու

Քնարիկ Մարտիրոսյան

Հոգեբան

Սեդա Մուսայելյան

Հոգեբան

Անահիտ Գրիգորյան

Դպրոցի գործավար

Անի Երանոսյան

Դպրոցի գործավար

Արմինե Մալխասյան

Գրադարանավար